Robert Vlk

Aeternitas fotograficae

Statistika

Fotogalerie

Nový příspěvek

Smysl v nejasném Smy

Zmatek příjemna v duši se množí, plivou po nás a smějí se jako smyslu zbavení, jen zamyšlení dá mnoho práce si uvědomovat jaký je druh opravdového chápání v mnohém nesmyslném pochopení nemožností kolem našeho dalšího rána.  Robert Vlk

Nový příspěvek

600334_4800541320106

Nový příspěvek

Nekonečno je cíl.jpg

Nekonečno je čas, prázdno je mnoho zkoušek tvořeno znovuzrozením. R.Vlk

Nový příspěvek

ps Lowe you.jpg

Nový příspěvek

dům zapomenutého svě

Pamatuji si na západ slunce kdy tvé popraskané ruce hladily  vlasy, neznamenalo to úník ani loučení bylo tak krásné při západu slunce. Ustrnut jsem sledoval každý kousek tvého vrásčitého těla, usmíval jsi se a já tě dědečku miloval tak moc jsi mi knihu z depozitáře připomínal ta tvá krásná poetická slova tvé povídání o válce a životě. Byl to dům tisíce světel a zázraků v barvách nasáknuté minulostí.

R.Vlk

Nový příspěvek

marné čekání kopie.j

Pamatuješ na doby smíchu, dnes už poletuješ je ve vzpomínání zítra bude zase tam kde včera. Ruce ponoříš do černého moře a budeš zase jen vlny přemlouvat o milost a minulost. 
R.Vlk

Nový příspěvek

osud v dlaních.jpg


Tak dlouze jsi přemýšlel tak moc. Nastal den ten tvůj jen ten tvůj kdy jsi se lekal svého stínění, bál se a prosil vzít mnoho zpět. Tvář ti praská a srdce máš jako rudý květ. Vzpomínej ........ Robert Vlk

Nový příspěvek

cesty domů.jpg

Cesty domů nevíš jaké jsou, nevíš zda sněhem zaváté nebo prašné. Kam vedou kde jsou kde to vůbec bylo. Byla to pravda ?
R.Vlk

Nový příspěvek

Důkaz hnilloby.jpg

Odcházíš v plamenech do jiného prostoru, tam za zdí kde stromy zasahují do řek a moří. Nečekám spravedlnost aní nic tomu podobného, nehledám zdi nářku jen čekám na sloučení dvou složek. Zkouška a život, smrt a stopy na dně oceánů.  R.Vlk

Nový příspěvek

reinkarnace.jpg

Znovu ti říkat jinak, zase se jinak dívat, učit se zpívat a milovat. Tiše se těšit na neutěšené bouřlivé nebe, hřát tě když tě celé tělo zebe. Poznám tebe ? Sebe ?  Nebe nebo vše jako tenkrát před minutou ? R.Vlk

Nový příspěvek

Naše noční linka .jp

Na co čekám, co ještě chci. naše linka už je zrušena já chci někam zalézt a nic necítit. Potřebuji si odpočinout. Je to zdroj hříchu. Tak zase snad. R.Vlk

Nový příspěvek

čekání na zázrak.jpg

Čekám už rok a jeden den, tvůj dopis tenkrát tak voněl.  R.V

Nový příspěvek

tvé oči zavřené.jpg

Tvé oči pohledávám v odrazech planet, do oken prázdnot hledám světlo tvé lampy kde jsi četla dopisy a verše co jsem ti psal. Hledám sebe a ztratil i tebe.  Nás. 

Robert Vlk

Nový příspěvek

zakristia.jpg

Kolena měla studené v poklekání před Bohem. Uvařím ti trochu zahřátí. R.Vlk

Nový příspěvek

dům u touhy kopie.jp

Stebou za ruku jsem ti četl knihu, steboujsem se líbal. Věřil jsem že nepodlehneme času. Robert Vlk

Nový příspěvek

Zastávka nikoho.jpg

Příští stanice je na tajné znamení.

Nový příspěvek

vážnosti vášně.jpg

Neutečeš ty jsi první kdo emoce rozputal. Hraješ si na samotáře hraješ tajnou hru a to se ti dnes nepodaří. Nejsi neexistuješ jsi špína jsi chudoba jsi prostě zbytečný a nevzdělaný. Zdechni a už tak moc nemiluj .
Robert Vlk

Nový příspěvek

Ve znamení ticha kop

Ve znamení ticha odsoudil nás čas do konce světa. Tiše naslouchám sténat milující se srdce, plameny ukončí trápení světa křehnoucího se strachem před pádem do nemožna vroucně se milovat. Tiše se loučíme, někdo se i začal smát.
Robert Vlk

Nový příspěvek

útěk 1941.jpg

Stihl jsi to. Byla noc a vagon prokřehlý s vůní kovů se hnal do neznáma ale ty jsi to stihl když se psal rok 1941. Utekl jsi a už nikdy nevrátil. R.Vlk

Nový příspěvek

osamocení.jpg

Starý dům uprostřed vzpomínek. Nocí zněla hudba přesně tu noc si pamatuji kdy dlaně jsem ti hřál a starý muž nám na piáno u otveřených oken hrál. Kde je muž ? Kde jsou tvé dlaně?
R.Vlk

Nový příspěvek

Stále nevěřiš.jpg

Odpouštím ti hříchy odpouštím ti že jsem tě milovala.

Nový příspěvek

Muž co nikdy nežil.j

Usínál jsem sám a myslel jsem si že jsem nikdo že jsem nic v ničem. Tiše se usmívám a zároveň poplakávám když tuším že se nenajdu že zrdcadlo mi tvář neukáže  že sám sebe nepoznám že umřu bez bolestí protože jsem se nikdy nenarodil.
R.Vlk

Nový příspěvek

Uhlář děda.jpg

Za doušek rumu se ve starém domě nenudíme. Děda říkal že dům je divadlo kde v každém pokoji zní krásná hra. Chodba a sklep je divadlo všech herců v domě. Tak zase ve středu a Stando ty nachystej světla a Marie housle.

Nový příspěvek

Lobotomie.jpg

Lobotomie mi je podobná jako bouře písečná a bouře bez blesků a deště. Když padá zbytečné snění a vrácení do stavu dětí.

R.Vlk

Nový příspěvek

život za zdí.jpg

Tam za zdí už nikdo není tam kde láska tančila večer na kousek jazzu. Tiše se pokoj uzavřel  a chodbou jen průvan hraje tu svojí skladbu vážnou.

R.Vlk

Nový příspěvek

Usmíření.jpg

Byl jsem si jist že jsi. Milovala jsi lásku a já zase tebe.Neznám sebe ani tebe jen mi podej ruce a hřej mé touhy. Nasleduj mně a tiše si o hříchu recituj. Nedej nás nedej nás této minutě.

R.Vlk 

Nový příspěvek

na dně.jpg

Starý muž, jako tříska v prkně na kraji stolu trčí a pláče. Vzpomíná na časy slunce kdy se s láskou odrážely v jeho srdci, kdy se potápěl pod hladiny vod aby nikdo npoznal jeho slzy radostí. Tak dlouho své slzy odevzdával řekám, tak dlouze radostí plakal kdy jezera proměnil v moře.
R.Vlk

Nový příspěvek

Neopakovatelné.jpg

Věřil jsem tomu i vám ale dnes už nevnímám a odezírám. Jako chlapeček jsi odešel tam daleko kde je vše  neopakovatelné. Tedy ?

R.Vlk

Nový příspěvek

Zpoždění 32 let.jpg

Utíkal jsi tak daleko. Stál jsem a vlak zabrzdil tebe do náruče vzal a radostí tě slzamy sprchoval. Nastoupíme do vagonu prázného a pojedeme spolu tam do nikam. Pod svetrem jsi mi únavou padl, snad už cítíš trochu života, tepla.

R.Vlk

Nový příspěvek

Zvláštní den.jpg

Dobrý den, vím že nemáte tvář vím že nic není problem vím jak se znovu smát jen chvilenku stujte a budeme spolu tiše naslouchat. Slyšíte tam v dálce? Tak daleko tam válka začíná tam krev řeky prolévá tam kde před chvilkou nebyl problem. Je čas se posadit a čekat, je čas si své rty rozkousat ale v duši se usmívat.

R.Vlk

1  
2  
 
Web a různé rubriky jsou v rekonstrukci. Děkuji za pochopení R.V Copyright ©