Robert Vlk

Aeternitas fotograficae

Statistika

Fotokoláže

Nový příspěvek

Pod kůží.jpg

Do dálky bez války se těším na setkáni v červeném západu slunce.

Nový příspěvek

Déja vu.jpg

Usínáš. Vzpomínky zůstanou stebou víš jen tak málo, už jednou nebo potom ?

R.Vlk

Nový příspěvek

Propad.jpg

Dávné ticho znělo. Zbytek odpadů se do moře vlévá, ve stínu se zmateně stín vrávorá a sama tma si světlo o pomoc zavolá. Nedej se nepodávej se a už neusínej v touze. Odejít se musí a zrodit si zasloužíš. Pamatuj na hlasy moře .  Nehledej. Neplač.  Není zač .

R.Vlk

Nový příspěvek

vzpomínky na jasné s

Sedím v pokoji, sleduji se v zrdcadle a každou minutou se mi mění tvář. Modlím se a bojím se tmy kdy uprostřed noci se vítr zvedá a větve mi tlučou do oken. Prosím už mi dejte sílu po schodech odejít a v kotelně mlátit kldivem do potrubí. Probudit celé spící město a krvavé oči si mastným hadrem utírat.   R.Vlk

Nový příspěvek

sledování ticha.jpg

Dlouze se sleduji, dlouze prosím hvězdu tisíce let vzdálenou a tak jasnou jako světla města jako schody do domu kde loutky prosí o pozornost a doteky.  Větve porovnám a půjdu spát půjdu se držet  hvězd tam kde schody  dlouhé jsou. Tiše jen tiše ti dám slovo že už pomlčím že se svému stínu pokloním.

Nový příspěvek

Odcházení.jpg

Neodcházej ještě není ten pravý čas, je mlha a listí jako koberec mění barvy. Neodcházej ještě chvilku mi promin, jen pár vět ti chci říct  jen pár slov a vyznání mi v šanci dej, přes mlhu se díváš do starých očí a slzy se v barvách obory odráží . Bože celý život mi utekl nenechávej mně tu v mlze já chci ještě chvilku milovat.

Robert Vlk

 
Web a různé rubriky jsou v rekonstrukci. Děkuji za pochopení R.V Copyright ©