Robert Vlk

Aeternitas fotograficae

Statistika

Úvod

Nový příspěvek

Hrazda života.jpg

Nový příspěvek

Blecha pod plechem.j

Nový příspěvek

konec je vždy smutný

Těšíl jsem na pohled milostný ale zvony jsou mnohem mocnější. R.V

Nový příspěvek

sloučím se.jpg

Stále stejný život jsem žil na tebe jsem se konečeně otočil. Jsi jako strašný sen ale těšil jsem se na tento den, .patřím ti rozeber si mně.

Nový příspěvek

Stíním tvé lásce.jpg

Tisíce let mi trvalo se vrátit domů a když jsem tě v ulici vzpomínající o holi uviděl, s láskou jsem nenáviděl celý svět.l Chuť měl jsem zrušit všechny hodiny kostelní, všechny zvony a saxofony nechat v blízké slévárně rozžhavit a sebe v rezavou sochu udělat která plačící po čase ztraceném touží. Ty čekala jsi u okna a pro samou suchost vyplakanou v očích jsi oslepla ale můj hlas stále znáš i když už umíráš i když ti v kuchyni staré noční jazz v rozhlase zní a ty zmrzlá mi odpouštíš. Jen mi dovol do sklepení pro kousky uhlí zase odejít a šmouhu ti jako dřív v tváři udělat.
Líbat tě, hřát a hladit ve vlasech ty naslouchat verše ozvěnách.
Miluji tě lásko zkřehlá.

Robert Vlk

Nový příspěvek

ztráta.jpg

Jen tak odešel tak dlouho se bál že nestihne polsední tanec tak dlouze přemýšlel. Děkuji vám za velký hrad děkuji vám za to že mohu ve vzpomínání milovat děkuji že si mohu ještě chvilku lhát.

R.Vlk

Nový příspěvek

odsouzená tichu.jpg

Nemohl jsem ti ruku dát, nemohl jsem se dívat jak jsi smutkem posedlá. Na schody do nebe jsem vstoupil a přes sklo jsem jen zaslech neocházej a na svět nekřič on neví co se stalo, jen ty tu chvilku zůstaň a do dlaní uchop mé vězení do tmy tu počkej já přemluvím slunce k delší záři.

Robert Vlk

Nový příspěvek

Sám jen spolu.jpg

Vracel jsem se už bylo trochu něco jako tma, uvnitř domu jsem tiše ze sklepení piáno slyšet hrál, vím tenkrát jsem se trochu bál ale když náhlý vysoký ton mi uši rval a stromy se jako při atomové bouři prohly tak už jsem nedoufal a pomalu jako lísteček jara jsem k zemi upadal. Byl to sen ? Byl to den ? Byl to skladatel a hráč nebo jen to splněné přání které si člověk slybuje na ten konec ?

 Robert Vlk

PS: Sám a spolu ....................... Tiše další skladba se píše.

Nový příspěvek

tvé štěstí.jpg

Vyhrál jsem válku v zákopech jsem ztratil emoce, překonáme vše kromě lásky, překonáme vše kromě smrti. Podej mi ruku budeme k moři utíkat a strašně se smát ják nám vlny nohy podráží. Ta poslední vlna stejně zopakuje všechny naše životy.

Robert Vlk

Nový příspěvek

jen dnes.jpg

Jen dnes jsem věděl že už tvé oči nepohladím, čekal jsem že mi pošeptáš do uší má lásko já tě miluji. Jako skála jsem stál a tvé slzy jsem jako motýlkář pochytal. Zdál  se mi sen trval deset roků že jsi při mém boku a já ti ve vaně vlasy hladím, jak rád tě utírám a tvému osudu nepohrdám. Spát tě dám a pohledem tajným se ti do očí dívám jak usínáš. Neboj se rána možná budu spát ale věřím že spolu se budeme světu zase smát.

R.Vlk

Nový příspěvek

Daruj mi svůj strach

Klackem jsi dostával rány i kopance. Utíkaly jsme spolu tam pod hvězdama tam daleko kde poslouchal jsi můj hlas a tiše usínal když jsem tě hladil. Utíkej  a věnuj mi svůj strach. Utíkej prosím utíkej .

R.Vlk

Nový příspěvek

začátek konce.jpg

Nový příspěvek

DH.jpg

 
Web a různé rubriky jsou v rekonstrukci. Děkuji za pochopení R.V Copyright ©